Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Dnes má svátek Petr

29. 6. 2013

Jméno Petr je ekvivalentem a synonymem aramejského slova nebo jména kéfa. Podle Nového zákona takto (tj. Kéfa, v řečtině Petros) pojmenoval Ježíš Šimona, syna Jonášova, který byl jedním z jeho apoštolů. Petr - jako můžské jméno pochází z řečtiny, kde femininum petra znamená „kámen“ či „skála“.

Dárek pro Petry
pokud jsi tedy Petřík, Peťa, Péťa, Petříček, Peťánek, Peťulka, Peťan nebo Peťula, tak ti přejeme hodně zdraví a jako dárek od Greenhousingu dostáváš slevu 10 % na všechny nabízené produkty i služby. Slevu můžeš využít (do 5. 7. 2013 – pomokod PETR) na dedikovaný nebo managed server pro sebe, známé nebo své klienty či firmu, a platí po celou dobu kontraktu. A zde je celá naše nabídka popsaná v kostce. A jaký by to byl dárek bez květiny, proto jako bonus od nás dostaneš ještě Plantarium.

Co je Plantarium?
Jedná se o slunečnici, kterou můžeš vypěstovat v gelovém prostředí vyvinutém v NASA. Dárek obsahuje lahvičku s gelem pro sazenice slunečnic, které jsou součástí balení. Díky průhlednosti lahvičky Ti dárek umožnuje pozorovat růst rostliny od prvopočátku. Lahvička je velmi nenáročná na místo a vejde se na každý stůl, tedy i např. na Tvůj kancelářský. V případě zájmu o bezplatnou poptávku nás kontaktuj.

Všechno nejlepší k jmeninám přeje,

Gabriela Hladíková - Greendata s.r.o.
Gabriela.hladikova(zavinac) greenhousing.cz

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram