Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Dell EMC R740xd s 2*20-C Gold 6138

6. 11. 2021

Včera večer ještě jedna expresní instalace Dell EMC R740xd. Servery můžete nadále posílat 24/7 na adresu datacentra DC6. Nastavíme vám bez příplatku IP pro iDrac/iLO/IPMI a housujeme. Servery zakoupené přes Czech-Server.cz vám vyzvedneme.

Zvažujete nákup a provoz vlastního serveru? Je pro vás výkonné, ale přitom levné „železo“ a stabilní provoz prioritou číslo jedna?

Pak zkuste naše spojení DC6.cz a Czech-Server.cz a využijte nákupu 2U serveru Dell EMC R740xd, který je ideálním nástrojem pro náročné aplikace jako jsou VDI, soukromý cloud, aplikace umělé inteligence, nebo strojové učení. Pro tyto účely poskytuje nabízí dokonalou rovnováhu mezi možnostmi akceleračních karet, úložištěm a výpočetními zdroji. Server po zakoupení za vás v ceně vyzvedneme, nastavíme idrac, zahousujeme a pošleme přístupy a fotodokumentaci. K serveru máte samozřejmě přístup, ale vaše návštěva je pouze na vašem zvážení.

Bezkontaktní Serverhousing 
Spojení s Czech-Server.cz má pro vás, zákazníky, mnoho výhod jako například neustálý technický dozor, spolehlivý provoz, servis do druhého pracovního dne (služba NBD) a mnoho dalších. Jako zákazníci Czech-Server získáte v našem partnerském datacentru DC6 slevu 5 %, zálohovaný 1 Gbps konektivity, 2x zálohované napájení pro dva serverové zdroje, zlevněnou hodinovou sazbu admina.

Pokud nechcete tento server, ale jiný, není problem a vybírejte z 600 serverů, jen nezapomeňte v konfiguraci zaškrtnout Housing.

Greendata s.r.o. - DC6.cz

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram