Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

Co zkusit bezkontaktní housing v DC6?

4. 6. 2020

serverhousing_v_datacentru_dc6Hledáte pro svůj vlastní server profesionální služby a přitom chcete hooodně ušetřit, pak je nabídka datacentra DC6 v Shiran Tower pro vás.

Svůj housing (uložení serveru v DC) můžete řešit bezkontaktně (bez návštěvy datacentra) nebo kontaktně (s návštěvou při instalaci serveru do racku). Obojí je možné a na obojí se vztahuje pouze instalační poplatek, který je navíc aktuálně zdarma.

Ať již máte nebo nemáte vlastní server, je možné kdykoli housing konzultovat nebo rovnou konfigurovat a poptat.

V případně, že se rozhodnete pro bezkontaktní variantu, máte dvě možnosti. Buď pošlete svůj vlastní server na adresu DC6, Lužná 2, Praha 6 (poštou, kurýrem, kolegou, sourozencem, milenkou apod.) nebo si jej koupíte u Cezch-Server.cz a po zakoupení a sestavení vám jej odborným personál datacentra umístí k nám do DC6 do racku. Připojíme vám přístupy pro vzdálený management a vy už si instalujete jako byste měli dedikovaný server.

V případě nákupu u Czech-Serveru si  od ceny housingu odečtěte 5 – 20% z ceny (po celou dobu závazku bez časového omezení). Toto řešení je nejen levnější a bezpečnější, ale také v budoucnu usnadní případné zásahy (NBD popř. výměna komponent)
a umožní rozšiřování serveru, protože sídla prodejce Czech-Server.cz a datacentra DC6.cz spolu bezprostředně sousedí.

Cena s 5% zvýhodněním housingu 1U vychází po slevě na 465 Kč bez DPH měsíčně. Neziskové organizace si pak odečtou 20 %  z měsíčního pronáju. Celou operaci je možné kdykoliv konzultovat se zástupci datacentra.

Pro další informace stačí kontaktaktovat DC6.cz

 

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram