Greenhousing.cz logo
 Technická podpora 
+420 245 006 026
 Zákaznická sekce 
Zákaznická sekce
MENU

23 milionů cyklistů, žádný smrťák

28. 8. 2014

Mohlo by se zdát, že budování cyklostezek a půjčoven kol je všemi vítáno, leč není tomu tak. Existují i lidé, kteří jsou proti, přestože statistika hovoří jasně.

photo2Odpůrci cyklistiky by vás rádi přesvědčili, že budování cyklistické infrastruktury, která zahrnuje cyklostezky a propracovanou síť půjčoven jízdních kol, je přímou cestou když ne do pekla, tak do jakési permanentní válečné zóny vrcholící silniční apokalypsou, jež ohrožuje všechny účastníky silničního provozu včetně (a zejména) samotných cyklistů. Je sice pravda, že bezpečnost cyklistů na silnici může být ještě o něco zlepšena např. zaváděním klidových zón, fakta však hovoří naprosto jasně: Při cca 23 milionech jízd v USA na kolech zapůjčených v některé americké půjčovně jízdních kol (statistika je vedena od roku 2007) dosud nedošlo ke smrtelné nehodě cyklisty na tomto kole.

Je samozřejmé, že nula se v této statistice neudrží navždy, to je zákon velkých čísel, ale přinejmenším jde o jasný důkaz, že budování cyklostezek je krok správným směrem, a měl by tedy také ve všech našich městech a obcích určitě dostat zelenou!

red, foto archiv

99 comments on “23 milionů cyklistů, žádný smrťák”

  1. Surfing over the kraken onion shop, one can find a plenty of rare products and offers that are not readily can be reached on the regular web. From unusual goods to top-secret information, кракен оренбург официальный сайт каталог offers a full cluster of products for those who want to venture into this underground dimension. However, it is necessary to follow caution while browsing this obscure market, as it is no stranger to illicit events and probalbe frauds.

  2. The Kraken onion marketplace, accessible only via the Tor routes, is noted for its rangy collection of goods. From rare products to real stuff, this market caters to a several users. As you navigate through the site's deep corridors, you'll get anything from unmatched items to rich pharmaceuticals. But ware; while the kraken2trqfodilh4a337cpzfrhdlfldhve5nf7njhumwr7instad.com exposes a variety of choices, not all goods are hundret percent legit or safe. It's essential to walk conscientiously in these deep spaces.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

envelopeusersphone-handsetmap-markermenu-circlecross-circle linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram