Objednat nyní

vyberte jazyk:

Profil společnostiGreendata, Greendata s.r.o., Greenhousing, Greenhousing.cz, profil společnosti, hlavní mezníky.

Greendata s.r.o. je podnik, který se od roku 2010 pod obchodní značkou Greenhousing úzce specializuje v rámci trhu internetových služeb na pronájem levných, ale vždy spolehlivých dedikovaných a managed serverů a služby s tím související.
  Zobrazit více  Vize a miseVize, mise, konkurenční výhody, poslání, Greenhousingu.

Mise a vize vycházejí ze strategického plánování. V případě Grenhousingu jde o stručný dokument popisující poslání, hlavní cíle a konkurenční výhody firmy, o kterých by měl každý potenciální zákazník vědět.
  Zobrazit více  Vedení společnostiTechnický ředitel, marketingový ředitel, obchodní ředitel, CIO, CSO, CMO.

Snahou vedení společnosti je dokázat širší veřejnosti, že ekologický může znamenat i ekonomický. Jednoduše a s lidským přístupem chtějí zkušení společníci Petr Hromádko a Zdeněk Maršál poskytnout všem zákazníkům vysokou kvalitu zelených dedikovaných a managed serverů.
  Zobrazit více  Tiskové centrumTiskové zprávy, novináři, odborná veřejnost, prescentrum, press centrum, press kit, ilustrační materiály, ilustrace, fotografie,

Kromě kontaktu a tiskových zpráv čeká na novináře a odbornou veřejnost spousta dalších informací a materiálů jako jsou přehledy článků či prezentací nebo rozsáhlý obrazový archiv zdarma ke stažení v tiskové kvalitě.
  Zobrazit více