Objednat nyní

vyberte jazyk:

Nabídka a test serverůDedikovaný server, managed server, menežovaný server, Blade server, AMD Athlon, IBM, Blade L42, cluster, server cluster, RAM, test serveru.

Nabídka dedikovaných a managed serverů Greenhousing je snadná a čitelná. Stačí si vybrat server, jeho instalaci, operační system. Buď bude stačit základní nebo si zákazník může doobjednat další služby nebo extra HW či přípravu geografických clusterů.
  Zobrazit více  


 

HW servisHW, hardware, hard ware, servis, náhradní serverové komponenty, servis datacentra, helpdesk servis.

Greenhousing disponuje skladem HW s náhradními servery a komponenty, které umožňují řešit hardwarová selhání v minimálním čase.
  Zobrazit více  Technická a zákaznická podpora Technická podpora, zákaznický portál, tisk faktur, hlášení poruch, dohled serverů, přehled plateb.

Aby zákazníci Greenhousing byli spokojeni a měli pocit maximální podpory mají možnost využívat jak technické podpory, tak zákaznického portálu.
  Zobrazit více  Garance a podmínkySmlouva, garance, garantované serverové služby, SLA 99,9 %, reklamační řád, všeobecné podmínky společnosti.

Greenhousing své služby poskytuje na základě smlouvy na dobu neurčitou. Součástí smlouvy je garance SLA 99,9 %, reklamační řád a všeobecné obchodní podmínky.
  Zobrazit více