Objednat nyní

vyberte jazyk:

Společnost GreendataFiremní profil, konkurenční výhody, vize a mise, vedení společnosti, tiskové centrum.

Greendata s.r.o. je podnik, který se od roku 2010 pod obchodní značkou Greenhousing úzce specializuje v rámci trhu internetových služeb na pronájem levných, ale vždy spolehlivých dedikovaných a managed serverů a služby s tím související.
  Zobrazit více  Nařízení GDPRInformace o Nařízení GDPR v rámci Greendata s.r.o.

Zde najdete veškeré informace o ochraně osobních údajů společnosti Greendata.
  Zobrazit více  Reference Referenční zákazníci Greendata s.r.o., reference Greenhousing.cz, referenční zákazník, zákazníci Greenhousing, zákazník Greendata, klíčová studie, case study.

Na této stránce naleznete reference a studie vybraných zákazníků Greenhousing.
  Zobrazit více  Služby a garanceNabídky serverů, servis HW, garance a smluvní podmínky, zákaznický portál a technická podpora.

Greenhousing je low-cost služba poskytující zákazníkům prostor pro internetové aplikace. Základem je nízká cena, jednoduchá nabídka, možnost bezplatné zkoušky serveru, hardwarový servis a SLA.
  Zobrazit více  Datové centrumDatový přenos, elektrické zálohování a napájení, chlazení, požární systémy a standardy.

Greenhousing v současné době provozuje 3 moderní datová centra na Praze 5 a 6. Hlavní důraz je kladen na datový přenos, napájení, chlazení, protipožární ochranu a zálohová opatření.
  Zobrazit více  Zelená etikaEco, green IT, zelené IT, zelený certifikát, firemní zelené desatero.

Společnost nabízí své služby pod hlavičkou zeleného desatera, dále podporuje CSR projekty zaměřené na naše životní prostředí a poskytuje svým zákazníkům zelené osvědčení.
  Zobrazit více