Objednat nyní

vyberte jazyk:

Smart Storage T3

Smart Storage T3

Základní informace

Chytré datové úložiště obsahuje: CPU 800MHz, 256MB RAM, 2x 3 TB SATA IIII HDD (možno is SSD), GLAN, VPN, iTunes, Mail server, DLNA, 2x USB 2.0, RAID 0/1/JBOD.

Cena: 1450 Kč / měsíc (bez DPH) Objednat  

Další informace

Vhodné využití zařízení:
Smart Storage 3TB je ideálním partnerem živnostníků a menších kanceláří, kteří chtějí vzdáleně archivovat a bezpečně hostovat, sdílet ale hlavně zabezpečit elektronická data.

Úložiště a malý privátní cloud
NAS server vhodný pro všechny
Zařízení je vybaveno klíčovými funkcemi serverů NAS a nabízí praktické a efektivní síťové úložiště za rozumnou cenu. Model Storage 3TB nabízí jednoduchou a úspornou službu stahování a možnosti datových proudů multimédií. Díky celé řadě cloudových aplikací od společnosti Synology může zákazník zařízení plnit funkci osobního cloudu, jehož obsah je dostupný odkudkoli.

Nastavení a správa
Pro uživatele, kteří mají omezené časové možnosti nebo nemají zkušenosti s konfigurací komplikovaných směrovačů, je připraven průvodce, který usnadňuje nastavení přístupu k zařízení, případně je možné vše řešit správou ze strany Greenhousingu. Výhodou je také Hybrid RAID jež podporuje maximální využití pevného disku a zabezpečení úložiště pomocí redundance (zdvojení) dat.

Stahování dat s funkčností 24/7
Portál pro stahování je s nepřetržitým provozem. Díky vestavěnému komplexnímu vyhledávači BT můžete vyhledávat a stahovat soubory několika kliknutími. Stačí už jen vypnout počítač a server stáhne veškerý obsah přímo do centralizovaného úložiště. Díky aplikaci DS download na telefonech iPhone® a Android™ můžete provádět správu úloh stahování kdekoli na cestách.

Webový přístup – snadná obsluha
DSM je webový operační program, který na úložišti nabízí službu privátního cloudu. Díky němu bude každodenní život jednodušší i v případě sdílení souborů pomocí technologie cloud, sdílení fotografií v online albu, nastavení prostředí VPN nebo dokonce nastavení antivirového programu na ochranu systému. Stačí pouze několik kliknutí s dosažením maximální produktivity a získáte ještě více ze svých digitálních materiálů.

Zelený produkt - Energicky úsporné zařízení
Zařízení bylo navrženo s ohledem na úsporu energie. Nabízí rozměrnější ventilátor a funkci chytrého proudění vzduchu, který nepřetržitě ochlazuje systém. Možnost hibernace pevných disků snižuje spotřebu energie. Dodavatel HW si navíc uvědomuje svou globální odpovědnost a neustále pracuje na omezení vlivu, který mají jednotlivé vyrobené produkty na životní prostředí.

Smart storage T3
2x 3TB (RAID 1)
Windows®, Mac® a Linux®,
iPhone® a Android™
FTP, SMB2, AFP, NFS, WebDAV
Cloudové aplikace
Možnost dodání správy
1 Gbps bez omezení
99,9% SLA smluvně
100% záruka vrácení peněz

Brožura s kompletní nabídkou Green Storage Server je ke stažení v PDF zde.