Objednat nyní

vyberte jazyk:

Zákaznický portál
Košík

0,00

Výběr dalších služeb

KVM Switch

Jedná se o hardwarové zařízení, které umožňuje uživateli vzdáleně ovládat svůj server pomocí klávesnice, monitoru a myši.

ZDARMA

Záloha serveru 50 GB

Služba umožňuje každému uživateli serveru zálohovat libovolná data v libovolném intervalu v závislosti na velikosti nasmlouvaného zálohovacího prostoru. Zálohy jsou ukládány na storage servery, chráněné proti cizímu přístupu jak z pohledu zabezpečení serveru, tak fyzického zabezpečení.

50 Kč

Sekundární DNS, Sekundární MX

Pokud vypadne primární DNS server, pro běžného uživatele internetu je to to samé, jako by nešel celý server. Z toho důvodu je v nabídce vedení záznamů o dvou na sobě nezávislých DNS serverech. A stejně tak i MX záznam pro poštovní servery. Při výpadku jednoho nastupuje druhý, který plynule a automaticky přebírá veškerou práci primárního.

50 Kč

IP Plus

IP adresa je jedinečná adresa serveru v síti. V ceně Dedikovaného i Managed serveru je 1 IP adresa, a však jeden server může mít i více IP adres - například pro rozložení zátěže, pokud se jedná o přetěžovaný poštovní nebo webový server.

100 Kč

Záloha serveru 100 GB

Služba umožňuje každému uživateli serveru zálohovat libovolná data v libovolném intervalu v závislosti na velikosti nasmlouvaného zálohovacího prostoru. Zálohy jsou ukládány na storage servery, chráněné proti cizímu přístupu jak z pohledu zabezpečení serveru, tak i fyzického zabezpečení.

100 Kč

Zálohový automat

Zálohovat může zákazník buď ručně (zdarma) nebo prostřednictvím zálohového automatu, který celý proces ukládání dat kompletně automatizuje. Hlavní předností služby je fakt, že na zálohování nemusí zákazník myslet.

100 Kč

Firewall

Síťové zařízení, které slouží k řízení a zabezpečování síťového provozu Dedikovaného nebo Managed serveru Greenhousing.

100 Kč

Rozšíření paměti 1GB RAM

Pokud zákazník potřebuje zvýšit flexibilitu serveru, je pro něj určená právě tato služba. Zákazník může rozšíření provést při objednávce serveru, ale i v průběhu kontraktu. Součástí ceny je nákup, instalace a případná reklamace paměti. U Intel Xeon serverů v nabídce ECC RAM.

100 Kč

SSD 64 GB

SSD představuje řešení pro zákazníky, kteří hledají způsoby, jak zrychlit svůj stávající server. Tento 64 GB disk umožňuje rychlejší zpracování dat a nižší spotřebu energie, slouží však výhradně pro ukládání dat a rychlou práci.

200 Kč

Online dohled

Služba je vhodná pro všechny uživatele dedikovaných a managed serverů, kteří chtějí mít server pod stálou kontrolou. Služba navíc umožňuje předcházet poruchovým stavům, urychluje a usnadňuje komunikaci se zákazníky v případě potřeby servisních zásahů.

300 Kč

Bezpečnostní správa

Služba nabízí aktualizace, analýzy, pravidelnou prověrku stanic a kontrolu dodržování bezpečnostních pravidel.

300 Kč

Extra Diskové pole 1 TB

Vzhledem k tomu, že pevný disk je složité zařízení kombinující elektroniku a jemnou mechaniku, je již ze svého principu náchylný k poruše. Proto je součástí serverů diskové pole, kde se pomocí speciálního řadiče více disků fyzických jeví navenek jako jeden disk logický. V základní nabídce jsou 1 TB SATA disky, SAS disky jsou nabízeny dle kalkulace.

400 Kč

Rozšíření paměti o 8GB RAM

Jedná se o rozšíření extra set pamětí RAM 8GB pro servery Greenhousing s CPU Intel Xeon

400 Kč

SSD 128 GB

SSD představuje řešení pro zákazníky, kteří hledají způsoby, jak zrychlit svůj stávající server. Tento 128 GB disk umožňuje rychlejší zpracování dat a nižší spotřebu energie, slouží však výhradně pro ukládání dat a rychlou práci.

400 Kč

Administrace mailserveru

Služba je určena především webmasterům a webhosterům, kteří se chtějí věnovat své práci a potřebují částečně menežovaný server jako mail server.

700 Kč

Administrace webserveru

Služba je určena především webmasterům a webhosterům, kteří se chtějí věnovat své práci a potřebují částečně menežovaný server jako webový server.

700 Kč

Administrace webserveru a mailserveru

Služba je určena především webmasterům a webhosterům, kteří se chtějí věnovat své práci a potřebují částečně nebo plně menežovaný server jako webový a mailový server.

1000 Kč

T24 rozšíření

Rozšíření diskového úložiště Storage server T24 o 30 TB. Jedná se o RAID pole určené pro HP DL ProLiant. Storage server T24 je možné rozšířit až o 6 modulů a celkové velikosti 180 TB tedy spolu se serverem celkem 204 TB. Pro využití nabídky je potřeba objednat nejdříve Storage server T24.

6000 Kč

T48 rozšíření

Rozšíření diskového úložiště Storage server T48 o 32 TB. Jedná se o RAID pole určené pro Dell PowerEdge. Storage Server T48 je možné rozšířit až o 6 modulů a celkové velikosti 48 TB + 192 TB tedy 240 TB. Pro využití nabídky je potřeba objednat nejdříve Storage server T24.

6000 Kč

Vybrali jste

1. Servery a instalace
2. Služby
Cena

0,00 Kč / měsíčně

  •   V případě, že budete mít další otázky, rádi je zodpovíme prostřednictvím naší informační linky 245 006 026 nebo na emailu: info@greenhousing.cz. Informace o ochraně osobních údajů
Krok 3:
Fakturační údaje
Loading...