Objednat nyní

vyberte jazyk:

Pronájem serveru

Společnost Greendata (Greenhousing.cz) je specialista na profesionální pronájem serveru s vysokou dostupností. V nabídce společnosti jsou 8, 16, 24, 32 jádrové servery, které je Greenhousing schopen zdvojit skrze redundantní HW a dvě datacentra pro dosažení vysoké dostupnosti zákazníkových projektů. 
Aktuálně řešíme projekty pro 600+ firem v rámci EU. Chcete dostat konkurenční nabídku pro srovnání?
 

Pronájem serveru dedikovaný - je bez zajištění správy administrátory Greenhousing.

 

Dedikovaný server X

 
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení

 

 

Hledáte dedikovaný server? Sestavíme libovolný server podle vaší potřebné konfigurace. HW podklad HP nebo Dell, kombinace SATA, SAS a SSD. Od 1 - 10 Gbps. 

Stačí nás kontaktovat. 

 

 

Pronájem serveru managed rozšiřuje službu dedikovaný o kompletní správu, nastavení a zajištění provozu administrátory Greenhousing.

 

Managed server X

 
Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení Hodnocení
 
 

Hledáte Managed server? Tedy server dle požadavku a k němu částečně nebo plnohodnotně našeho administrátora?  Sestavíme libovolný server podle vaší potřebné konfigurace. HW podklad HP nebo Dell, kombinace SATA, SAS a SSD. Od 1 - 10 Gbps. 

Stačí nás kontaktovat. 

 
 
Servery jsou umísťovány do datových center (tzv. serveroven), což jsou technologické prostory, které nabízí stabilní a bezpečné prostředí pro provoz serverů. Mezi běžné věci v serverovně patří zálohovaná elektrická síť (UPS a elektrické agregáty), klimatizace, redundantní připojení do sítě Internet, ostraha objektu, evidence přístupů osob, hasící zařízení, bezprašné prostředí atd.
 
Výhody pronájmu serveru  
Řešení je určené pro jednotlivce i firmy, které nechtějí investovat do nákupu vlastních serverů. U Greenhousingu tak můžete poptat a vyzkoušet pronájem serveru s 30 denní garancí vrácení peněz. 
 
Co pronájem serveru na dedikovany.cz obsahuje? 
 
  • Pronájem vybraného serverového HW
  • Dvojí internetovou konektivitu (dle HW a dle požadavku)
  • Umístění serveru v jednom ze dvou moderních datacentrech.
  • Přístup na nonstop (24/7) technickou podporu
  • Fix time (opravy HW) a mnoho dalších.

Druhy pronájmu serveru Greenhousing