Objednat nyní

vyberte jazyk:

Záruka 2 roky na servery Dell a 50% sleva na provoz v datacentru DC6.cz

Společnost Czech-Server.cz pokračuje v oslavě svých jedenáctých narozenin rozdáváním dalších dárků. K vybraným serverům značky Dell firma nabízí dvouletou záruku a jako bonus pak 50% slevu na housing v datacentru DC6.cz. Díky spolupráci obou firem v něm probíhají instalace i záruční opravy online a to v rekordně krátkém čase.

Servery s přidanou hodnotou
Na servery Dell PowerEdge R620 a R720 zakoupené v e-shopu Czech-Server.cz firma poskytuje záruku 2 roky. Záruka se vztahuje na všechny díly, které jsou součástí konfigurace serveru a platí pro odběratele z České republiky a Slovenska.

„K prověřenému hardwaru přidáváme další hodnotu, která rozšiřuje možnosti nasazení v dlouhodobých projektech vyžadujících maximální výkon a spolehlivost, ” uvedl jednatel firmy Czech-Server.cz Miroslav Holeček.

K serverům je dále možné sjednat služby, jako je instalace OS, Servis NBD (Servis Next Business Day) nebo si přes stránky objednat housing, tedy uložení v datacentru DC6.cz.

Služba Housing je určena všem, kteří provozují datové služby na svém serveru, to znamená na „vlastním železe“, ale přitom chtějí část svých požadavků přenechat odborníkům. Další předností je, že záruční opravné zásahy nebo rozšíření za zákazníka vyřeší Czech-Server. V případě, že si housing objednají zákazníci Czech-Server.cz do konce roku 2018, získají ho za poloviční cenu.

V roce 2019 pak pokračuje sleva 5 % po celou dobu trvání kontraktu. Vždy je pak možné využít i další slevy 5, 10 a 15 % za předplatné v období tří, šesti a dvanácti měsíců.

red

Všechny novinky