Objednat nyní

vyberte jazyk:

Slavíme sedmé narozeniny, veselme se

Greendata v den oslav svých sedmých narozenin představuje svou vánoční nabídku. Firma naděluje slevy a bonusy všem novým zákazníkům, kteří uzavřou smlouvu v období 15. 11. až 31. 12. 2017. Praktický dárek je pak určen všem, tedy nejen novým, ale i stávajícím zákazníkům a i těm, kteří se pouze zastaví na konzultaci Hybridních cloudových služeb Greenhousing a Amazon AWS.

Firma naděluje 10% slevu na prvních sedm měsíců provozu s možností opožděného startu, smlouvu na dobu neurčitou, garanci vrácení peněz a k tomu navíc praktický dárek.

„Vánoce jsou tu a s nimi jako každý rok přichází dárky. Odměňujeme všechny zákazníky, i ty potenciální, kteří se u nás zastaví na konzultaci hybridních cloudových služeb, tedy služeb Greenhousing spojených s Amazon cloudem AWS.” říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, která služby Greenhousing provozuje.

Sleva a okamžité odstoupení
Deset procent dolů z ceny všech služeb na sedm měsíců. Dárková sleva platí pro prvních sedm měsíců provozu. Tím vánoční nadílka nekončí. Každému novému klientovi je zaručena možnost vrácení peněz do třiceti dnů od zřízení služby, pokud s ní nebude spokojen. V prvních třiceti dnech přitom může odstoupit od smlouvy, aniž by se musel zabývat nějakou výpovědní lhůtou, což nahrává přechodovému, duálnímu provozu služeb.

Přechod neznamená porod 
Vzhledem ke složitostem s migrací serverů a výpovědním lhůtám si zákazník může službu závazně objednat i s opožděným startem, který je limitován dnem 31. 3. 2018. V případě, že si takovou službu zákazník objedná do 31. 12. 2017, dostane 10% slevu i vánoční dárek.

Vánoční dáreček od Greendata pod stromeček?
Vánoční rozesílka platí od 15. 11. 2017 – do 17. 12. 2017 tak, abychom byli schopni fyzický dárek doručit ještě pod vánoční stromek. Smlouvy uzavřené po 17. 12. 2017 budou dárkem odměněny až v lednu.

Oceníme i schůzku na hybridní cloud
Aktuálně firma řeší hybridně své zálohovací služby a data recovery a již v beta testu první "hybridní" zákazníky, kteří chtějí využívat výhod veřejného Amazon cloudu AWS a přitom ušetřit značnou částku za provoz velkých dat a to i s lepší predikcí fakturace. A takový zájem o trendy oceňujeme, stačí si s námi domluvit schůzku.

Máme rádi férové jednání bez hvězdiček, a proto zde naleznete kompletní pravidla a podmínky vánoční nabídky.

Další informace získáte na blogu firmy.

Gábina Hladíková a tým Greendata s.r.o.

 

Všechny novinky