Objednat nyní

vyberte jazyk:

Přeneseme vás do cloudu

Společnost Greendata, v rámci služeb pod hlavičkou Greenhousing, nabízí krom serverhostingových služeb také složitější geografická cloudová řešení. A jak toho využít? Do konce září mají jednotlivci i firmy možnost získat zdarma vstupní konzultaci a nabídku na přenesení svého IT do cloudu.

Celé řešení stojí na značkových serverech, které jsou rozmístěny do tří datových center. Pokud by došlo k výpadku serveru či celého datového centra s označením A,  jsou služby odbavovány skrze datová centra B a C. 

Vysoká dostupnost služeb pod smlouvou
Služba je určena všem internetovým projektům, které jsou citlivější na výpadky a které tak kladou velký důraz na SLA (Service-Level Agreement), jež je u služby zajištěno smluvně ve výši 99,98 %. Další výhody nabídky jsou cena a bezpečnost. Vysokou dostupnost cloudových služeb zajišťuje zdvojení či ztrojení serverů v tzv. GeoClustering, tedy rozmístění serverů do geograficky oddělených datových center. Díky tomu získává služba skutečné smluvní zajištění 99,98 %. Další výhodou těchto řešení je ve srovnání s běžným cloudem nižší provozní cena a vyšší bezpečnost daná provozem služeb na fyzických serverech, které jsou přístupné výhradně jednomu zákazníkovi.

„Naše nabídka je určena všem zákazníkům, kteří se bojí výpadku serveru ať již z bezpečnostních či ekonomických důvodů,“ říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, jež službu Greenhousing provozuje a dodává: „ Zvyšujeme bezpečnost již více než 450 firemním zákazníkům. Pokud máte zájem o konsolidaci nebo nabídku k porovnání, nabízíme vstupní konzultaci spolu s nabídkou řešení zdarma a pak už jen bude záležet na vás, zda nabídky využijete či nikoli.” 

Privátní cloudy rostou 
Nejzákladnějsí Geo technické řešení je složené ze dvou fyzických serverů Dell nebo HP. Na všechny služby se vztahuje 30denní garance vrácení peněz. Více na stránkách cluster.greenhousing.cz 

red

Všechny novinky