Objednat nyní

vyberte jazyk:

Ovládla nás cenová anarchie, přiznává Greenhousing

Společnost Greendata ovládla cenová anarchie. Pro zákazníky teď bude všechno jednodušší. Noví zájemci o cloud hosting, serverhosting i rackhousing se v dubnu u Greenhousingu nemusí řídit ceníkem. Stačí jim pouze zažádat obchodní oddělení o kalkulaci a zbytek se vyřeší za ně. Jejich cena i sleva se bude odvíjet od požadované konfigurace, SLA, počtu IP adres dle požadavků zájemce na helpdesk. Navíc, čím více služeb si zákazník v dubnu objedná, tím méně peněz bude po zbytek kontraktu platit. Prostě anarchie.

Cenotvorba za pochodu 
Místo hledání v cenících nyní stačí, když zákazník napíše do kontaktního formuláře na stránkách Greenhousing.cz svůj požadavek. Aby byly jeho náklady spočítány do pouhých 24 hodin od zadání údajů, je vhodné uvést konfiguraci jako je počet CPU, paměti a diskové kapacity. Bude-li chtít, může zažádat i o další služby. V případě rackousingu (pronájmu části nebo celého stojanu) pak postačí zadat požadavek na velikost pronajímaného prostoru pro své servery a aktuální odběr elektřiny. Zájemci pak příjde cenová nabídka, kterou si může porovnat se svým dosavadním vyúčtováním. Pokud se mu bude kalkulace líbit a službu si do konce dubna závazně objedná, může na ni nastoupit s tříměsíčním odkladem.

Z čeho můžete vybírat?

Server-hosting:                                                      Cloud-hosting:                                            Rack-housing:  
Dedikované servery                                                   Serverové clustery                                             Rackhousing 21U a 42U
Managed servery                                                        Privátní cloudy                                                   Rackhousing 6U
Storage servery       

„U nás v Greenhousingu věříme, že odstraněním fixních, tabulkových cen se zákazníkům zjednoduší a zpříjemní komunikace i rozhodování. Bezplatné vyžádání kalkulace jim totiž pomůže ve srovnání s vyúčtováním od svého dosavadního poskytovatele služeb,“ říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, jež službu Greenhousing provozuje. „ A pokud se zákazníkovi nabídka zalíbí a službu si objedná, získává od nás možnost tříměsíčního odkladu nástupu, aby si stihl vyřídit veškeré administrativní kroky spojené s migrací.“

Cenová anarchie je určena novým i stávajícím zákazníkům. Akce platí od 3. dubna a její další podmínky jsou zde ke stažení.

O společnosti Greendata s. r. o.
Greendata s.r.o. je podnik, který se od roku 2010 pod obchodní značkou Greenhousing úzce specializuje v rámci trhu internetových služeb na serverhosting a služby s tím související. K 1. lednu  2015 společnost obsluhovala internetové servery necelých tří set padesáti firemních zákazníků, mezi které patří ČSOB Penzijní společnost, Rádio 1, Nestlé nebo pivovar Svijany.  Greenhousing je navíc postaven na myšlence co největší ekologické odpovědnosti. Společnost nabízí své služby pod hlavičkou zeleného desatera a dále podporuje CSR projekty zaměřené na životní prostředí.

Všechny novinky