Objednat nyní

vyberte jazyk:

Na provozu serveru můžete ušetřit i 30 tisíc korun ročně!

Nemusíte platit vlastního linuxového admina, nemusíte platit za každý webhosting. Můžete mít vlastní Linux server připojený 100 Mbit do Internetu. Budete si ho spravovat sami přes web a nemusíte nic vědět o Linuxu.
Za 990 kč měsíčně můžete získat vlastní vyhrazený server pro hostování až několika stovek domén. Žádný sdílený webhosting, žádný virtuální server, ale opravdové železo, které si nemusíte koupit, ale pronajmete si ho za bezkonkurenční cenu. Sami si jednoduše můžete zřizovat webservery, domény, DNS a mailservery a nemusíte znát Linux. Pomocí webového rozhraní vše uděláte jednoduše sami. Pokud ušetříte oproti běžné ceně pronajatého serveru 2 tisíce měsíčně a nebudete muset platit Linux admina, můžete tak ušetřit až 30 tisíc Kč za rok. Dual-Core 64bit server na 2.9Ghz s 250GB místa pro vaše weby čeká jen na vás.

V čem je trik? Jak je možné, že vyhrazený server s dual-core procesorem 2.9GHz, 100 Mbit konektivitou a správcem Linuxu, který se o vše postará, mne může stát jen 990,- měsíčně? Společnost Greendata přichází se svým Greenhousingem - ekologickým serverem, který spotřebovává méně, a proto také stojí méně. Dali jsme si práci, aby naše servery spotřebovávaly co nejméně elektrické energie, a tak je nemusíme ani tolik chladit. Šetříme tak dvakrát, a můžeme nabídnout atraktivní cenu.
Servery máme všechny stejné, takže náklady na údržbu a nákup dílů dále klesají. Nemusíte si tak kupovat vlastní server, pronajímat si pro něj housing u některého ISP a pak platit vlastího Linux spráce.

A to nejlepší - každý server je v rozšířené instalaci vybaven systémem IPConfig 3, což je velice komfortní správcovská webová konzole, která ze správy serveru činí radost. ISPConfig tak může pomoci novým uživatelům systému Linuxu nakonfigurovat web a e-mail rychleji a jednodušeji, než by to zvládli sami. Umožní jim využívat všech výhod dřívěji, než nastane pocit rozčarovaní z neúspěšné konfigurace serveru a než se vzdají. Jinak musí být totiž uživatelé experti v DNS, mailu a apache/php, aby přiměli server plnit své základní funkce, a dospět do místa, kdy je práce na serveru začne bavit. Toto tvoří z ISPconfig „bránu ke světu LINUXu“. Lidé si užívají benefitů komplexních serverů, zatímco se o nich stále učí. Pro zkušené LINUX mastery ISPConfig urychluje a zjednodušuje společnou správu serveru a provozní úkoly, jako je vytváření spousty nových e-mailových účtů nebo rychlé zřízení spousty nových kořenových adresářů (výchozích složek) pro nové domény. Provádění těchto změn ručně z příkazového řádku zabere mnohem více času a úsilí, nemluvě o nudné opakující se práci, při které může docházet ke spoustě chyb.

Některé příklady konfiguračních obrazovek naleznete zde

Aktuální leták služeb naleznete zde.

Všechny novinky