Objednat nyní

vyberte jazyk:

Greenhousing partnerem turnajů MMA GCF™

Společnost Greendata se stala partnerem GCF™, nejprestižnější série profesionálních turnajů MMA v České republice. Kromě zelených projektů se tak Greenhousing otevřel sponzoringu sportu, který si zaslouží nejen uznání, ale i podporu.

Greenhousing dnes oznamuje své partnerství s MMA turnaji GCF™. Ten nejbližší proběhne 21. března v aréně Sparta – Podvinný mlýn pod názvem GCF 27: Road To The Cage. Poskytovatel serverhostingových služeb tak po zelených projektech, v jejichž podpoře i nadále pokračuje, spojil své jméno s touto významnou sportovní organizací. 

„Cílem GCF™ vždy byla výchova a růst českých bojovníků, kteří mají možnost se na turnajích GCF™ utkávat mezi sebou v zápasech dle pravidel MMA,“ říká prezident GCF™ a gladiátor desetiletí Michal Hamršmíd a doplňuje: “Jsme proto rádi, že se Greenhousing rozhodl spojit svou značku s tímto populárním sportem, který si rychle získává oblibu nejen po celé republice, ale i po celém světě.“

"Od spojení si slibujeme především kvalitní propojení sponzoringového projektu s klasickou marketingovou komunikací našich robustních server clusterových řešení a velkých datových úložišť,“ říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, která službu Greenhousing provzuje. “Na své si ale příjdou i naši fanoušci a odběratelé newsletteru, kteří získají možnost vyhrát např. lístky na turnaje a další předměty spojené s MMA,“ dodává Maršál.

Chcete vyhrát lístky na MMA? Pak pokračujte na náš blog. 

O organizaci GCF™
GCF™ je česká profesionální organizace založená v roce 2010, za účelem pořádání turnajů smíšených bojových umění (MMA) odehrávajících se v osmihranné kleci! Dnes je GCF™ neprestižnější sérií profesionálních turnajů MMA v České republice, spolupracující s partnerskými organizacemi po celém světě. Na vybraných akcích GCF™ jsou k vidění i mezinárodní zápasy, ve kterých se snažíme představit momentálně nejlepší bojovníky z českých teamů proti zahraniční konkurenci! Tour GCF™ a GCF Challenge™ je zaštítěna a dozorována národní sportovní autoritou - Českým svazem MMA. Další informace o GCF™ na www.gcfmma.cz

  

Všechny novinky