Objednat nyní

vyberte jazyk:

Greenhousing nabízí vlastní technické řešení a rozšiřuje portfolio služeb

Společnost Greendata dnes představuje kompletně nové portfolio produktů a služeb. Jedná se mimo jiné i o odpověď na novou vlnu ekonomické recese, jíž čelí především majitelé z řad menších a středních podniků. 

Mezi další novinky patří vlastní technické řešení Geografický high-availability cluster Greenhousing, změna smluv z doby určité na dobu neurčitou a bonusy za předplatné. 

Na trh byly dnes uvedeny tyto služby a produkty:

3. generace Dedikovaných serverů Greenhousing:

  • Dedikovaný server 4X CPU: Procesor AMD FX Quad-Core (4x3.6 GHz), 12MB cache. Paměť RAM: 2 GB rozšiřitelná až na 16GB. Pevný disk 1 TB rozšiřitelný až na 2 x 1TB v RAID. Cena 990 Kč měsíčně.

[Pro srovnání: 2. generace Dedikovaných serverů nabízela:  CPU: Procesor AMD Athlon™ X2 Dual-Core - 2 x 3.0 GHz jádro, Paměť RAM: 1 GB rozšiřitelná až na 4GB, Pevný disk 1 TB rozšiřitelný až na 2 x 1TB v RAID. Cena 990 Kč.)]

  • Dedikovaný server 8X CPU: Procesor AMD FX 8150 (8x3.6 GHz), 16MB cache. Paměť RAM: 4 GB rozšiřitelná až na 32GB. Pevný disk 2 x 1 TB v RAID 0 nebo RAID 1 rozšiřitelný až na 4 x 3TB v RAID5. Cena 1990 Kč měsíčně.

2. generace Managed serverů Greenhousing:

  • Managed server 4X a Managed server 8X vychází z HW dedikovaných serverů s tím rozdílem, že ve svém základu mají započítanou neomezenou zákaznickou podporu prostřednictvím služby Instalace serveru Basic Plus. Cena Managed server 4X je od 1390 Kč a Managed server 8X od 2390 Kč. Managed server varianty se vyplatí jak fyzickým tak i právnickým osobám, které se chtějí věnovat pouze obchodování na internetu a odpovědnost i starosti s IT přenechat odborníkům. Další balíčky a služby jsou volitelné.

1. generace technického řešení Geografický high-availability cluster Greenhousing:

  • Cluster server 4X a Cluster server 8X jsou technická řešení zajišťující vysokou dostupnost služeb díky vzdálenému propojení dvou Dedikovaných serverů (4X a 8X). V případě poruchy či výpadku primárního serveru přebírá plnohodnotně jeho úlohu druhý, stejně nakonfigurovaný server včetně záloh, a to v řádu vteřin. Greenhousing má navíc servery uloženy ve dvou na sobě nezávislých datacentrech (proto má v názvu Geografický), čímž odolávají nejen HW selhání, ale i případným výpadkům (elektřiny, konektivity) nebo živelným pohromám. Toto řešení se vyplatí jak fyzickým tak i právnickým osobám, které se věnují podnikání na internetu s vysokou citlivostí na dostupnost. Cena Cluster server 4X: 2970 Kč a Cluster server 8X: 4970 Kč. Clusterová řešení je možné objednat i ve variantě Managed, tedy se zákaznickou podporou, prostřednictvím Instalace serveru Basic Plus za 400 Kč měsíčně.

Změna smlouvy a všeobecných obchodních podmínek

Od 16.1.2012 platí pro všechny uzavřené objednávky nové všeobecné obchodní podmínky, především pak nová délka smlouvního vztahu. Vzhledem k tomu, že za celou dobu existence služeb Greenhousing nebyl s Greendata s.r.o. ukončen byť jediný kontrakt, dochází od 16.1.2012 ke změně smlouvy z doby určité (na 12 měsíců) na smlouvu na dobu neurčitou s výpovědní lhůtou 60 dní.

-       Ukázka nové smlouvy zde

-       Ukázka všeobecných podmínek zde

Bonusy za předplatné

Další novinku ocení především zákazníci, kteří chtějí ušetřit nemalé finanční prostředky v případě předplatného. Předplatné je z naší strany chápáno jako důvěra, kterou je třeba ocenit, a proto se Greenhousing rozhodl rozdělit předplatné pro období 3/6/12 měsíců s bonusem odpočtu 5/10/15 % z fakturované částky. V případě ročního předplatného tak zákazníci ušetří částku za necelé 2 měsíce provozu.

„Současným trendem je snižování celkových provozních nákladů, ať už se jedná o pracovní síly, čas nebo peníze. Z tohoto důvodu jsem se rozhodli rozšířit portfolio nabízených služeb, abychom tak pomohli společnostem ušetřit a zároveň zjednodušit správu výpočetní infrastruktury,“  říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata.

Bezplatná kalkulace

V případě zájmu nás kontaktujte a získáte tak bezplatnou kalkulaci ať již pro vjednávání se svým současným poskytoatelem, tak případně pro volbu nového. Kontaktní formulář je zde.

 

Všechny novinky