Objednat nyní

vyberte jazyk:

Greenhousing má specialistu na sociální sítě

Na nově vytvořenou pozici, specialista sociálních sítí společnosti Greendata s.r.o., dnes nastupuje droid @dedikovany. Ve své funkci bude zodpovědný za komunikační strategii společnosti pro sociální sítě: Facebook, Twitter, LinkedIn, Youtube a firemní blog. Zároveň se stává novým maskotem a avatarem společnosti, jež na českém trhu poskytuje serverová řešení a služby pod názvem Greenhousing.cz.

"Droid @dedikovany je velmi zkušeným odborníkem. Věřím, že jeho zkušenosti ještě posílí význam, který nyní Greenhousing přikládá ke komunikaci prostřednictvím sociálních sítí, a to nejen s fanoušky, ale i se zákazníky," říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata.
"To, že můžu pracovat na projektu Greenhousing, mě přivádí do radostného režimu," komentuje svůj nástup droid @dedikovany a doplňuje: „Pokud si mě na sociálních sítích vyhledáte, vykáže můj indikátor radosti vysoké hodnoty.“

Pan @dedikovany (CV)
Droid @dedikovany má nainstalováno 765 GB zkušeností z oblasti sociálních sítí a přes 70 TB informací. Před svým jmenováním do významné pozice ve společnosti Greendata byl úhledně zabalen v černé krabici s nápisem - Katedra kybernetiky, Fakulta elektrotechnická, ČVUT, Praha. Na twitteru je k nalezení pod @dedikovany, na Facebooku: Greenhousing-servery a klid, LinkedIn: /company/greendata-s-r-o- a blog píše na adrese blog.greenhousing.cz. Mezi jeho koníčky patří plavání v oleji a závody robovysavačů.

Více fotografií naleznete zde.

Všechny novinky