Objednat nyní

vyberte jazyk:

Greenhousing.cz - předsevzetí, které neporušíte

Přestat kouřit? Začít hubnout? Najít si lepší práci? Nepít? To jsou nejčastější předsevzetí, které si miliony lidí na celém Světě dávají při vítání Nového roku. Bohužel, pro většinu lidí jsou předsevzetí jen slova do větru. Ze statistik totiž jasně vychází, že novoroční předsevzetí většina lidí poruší. Jen u Čechů je to přes 70 % předsevzetí. Je proto potřeba si dávat rozumná předsevzetí.

Lidský mozek si totiž zvykl na návyky. Změnit je vyžaduje mnoho času i úsilí. Problém je ale v tom, že lidé si neuvědomují následky svých změn. Například hubnutí neznamená jen nejíst, ale i změnit jídelníček, chodit do posilovny a pod, a to není jedna změna, ale hned několik.

Proto jsme se rozhodli nabídnout opožděné předsevzetí v rámci kampaně - to nedáš. Jejím cílem je pomoci těm, kteří si letos předsevzetí nedali nebo jej už porušili, aby tak dostali druhou šanci. Řešení je jednoduché a spojuje hned několik věcí dohromady. Pokud máte vlastní servery, hledáte změnu, chcete ušetřit, a přitom zvýšit standardy práce, pak máme pro vás předsevzetí DC6.cz - Profesionální housing, který šetří čas i peníze. Pokud ale hledáte pouze prostředí, ať již servery nebo cloud, se správou nebo bez správy, chcete změnu, úsporu a přitom chcete zvýšit standardy práce, pak máme pro vás předsevzetí Greenhousing.cz„ říká Zdeněk Maršál, obchodní ředitel společnosti Greendata, jež službu Greenhousing provozuje.

A protože nejčastěji odpadají předsevzetí v prvních 3 měsících, přidává firma na 3 měsíce slevu 20 % od předání přístupů.

Novoroční balíček předsevzetí obsahuje:

- 20% slevu na první tři měsíce provozu služeb Greenhousing.
- 30 denní garanci vrácení peněz.
- Smlouvu na dobu neurčitou.
- Opožděný nástup převzetí služeb s novoroční slevou až o tři měsíce.

„V současné době jsme schopni zákazníkům nabídnout všechny kategorie dedikovaných a managed serverů, malá, střední i velká datová úložiště a také serverhousing a rackhousing, tedy pronájem serverové skříně s přípojkou zálohované elektřiny a konektivity pro umístění vlastních serverů,“ dodává Maršál.

red

 

Všechny novinky