Objednat nyní

vyberte jazyk:

Datacentrum u lesa

Společnost Greendata od druhé dekády září 2017 rozjíždí kampaň "Datacentrum u lesa". Na všechny nové zájemce provozující IT služby čekají až do konce září 2017 ideální podmínky pro přechod pod tuto zelenou IT firmu. Ať už s vlastním železem nebo bez něho. 

Reklamní spot a marketingová podpora (více na našem blogu) se obrací zejména na IT profesionály se společenskou odpovědností, protože právě její představitelé patří k jejím nejčastějším zákazníkům.

Až do konce září 2017 nabízí Greendata v rámci kampaně s Datacentrem u lesa cenově zvýhodněná technická řešení, která mají jednotlivci nebo firmy doposud. Do konce září si zákazníci Greendata můžou pronajmout služby za výhodnějších podmínek než mají doposud. Firmě, pokud o to bude mít zájem, provede Greendata bezplatný audit jejich současného stavu. Finální navržené řešení pak bude vždy znamenat sjednocení současného stavu s min. úsporou pohybující se mezi 15-20 % a dále pak pořádek pro další provoz včetně přípravy s ohledem na GDPR.

„Kampaní s Datacentrem u lesa chceme oslovit zákazníky, kteří si chtějí udělat pořádek ve svém současném IT řešení, ušetřit, ale bojí se přitom cokoli řešit nebo měnit, protože současné řešené tak nějak funguje,” říká jednatel společnosti Greendata Zdeněk Maršál a dodává:„ Věřím, že pomůžeme. Pokud se jednotlivec nebo firma po auditu i tak rozhodne pro ponechání stávajícího řešení, rozloučíme se s ním s úsměvem a vrhneme se na přípravu dalších nabídek.

Datacentrum u lesa
Datacentrum DC6.cz stojí v těsné bízkosti Šárecekého údolí na Praze 6. Kromě standardního vybavení je zde dostatečná parkovací kapacita, venkovní sezení s grilem a klid, který vám umožní v klidu pracovat i mimo kanceláře. Společnost Greendata se zavázala ke snižování spotřeby energie ve vlastních datových centrech a to zejména vytvořením exkluzivního systému pro volné chlazení a vytápění. PUE (Power Usage Effectiveness) je index používaný k měření energetické účinnosti datového centra. Díky úsilí o snížení spotřeby energie a zejména elektřiny dosáhla společnost Greendata hodnoty PUE mezi 1,3 a 1,4. Zelené vychytávky Mezi hlavní zelené vychytávky firmy patří vytápění a chlazení. Pro vytápění kanceláří firma využívá filtrované odpadní teplo ze serverů. Tento proces šetří energii a výrazně snižuje emise CO2 a znečišťující látky. Naopak chlazení je ve většině ročného období řešeno přísně kontrolovaným volným chlazení s částečnou, ale regulovanou příměsí klimatizací.

 

Všechny novinky