Objednat nyní

vyberte jazyk:

Ukládejte data spolehlivě, šetrně a hlavně levně

Nová nabídka je určena všem, kteří hledají střední nebo velká úložiště dat, souborů, e-mailů, streaming nebo ukládání videí či bezpečné prostředí pro zálohování projektů v rámci jiného datacentra. 

Zobrazit více

Greendata slaví pět let

Společnost Greendata v den oslav svých pátých narozenin představuje svou zvýhodněnou nabídku, která se váže na všechny hostingové i housingové programy.  Ke každé objednávce krom zvýhodnění navíc ještě malý dárek. 

Zobrazit více

Německo letos získá 33 % elektřiny z obnovitelných zdrojů

V průběhu času se tak německá energie získaná z obnovitelných zdrojů stává levnější než klasická “fosilní”.

Zobrazit více

DC6.cz a Czech-Server.cz představují online serverhousing

Zbrusu nový způsob housingu (nákup, uložení a provoz serveru) připravilo DC6.cz pro zákazníky serverového prodejce CZECH-SERVER.CZ. Tito zákazníci si v rámci objednávkového procesu můžou své nově zakoupené servery nechat zahousovat v rámci DC6.cz. Stejně bezprostředně jsou řešeny také případné reklamace nebo třeba rozšíření pamětí či disků. Nabídka je vhodná i pro nákup a provoz geograficky oddělených záložních serverů. 

Zobrazit více

Letní Rackhousing bez zřizovacího poplatku

Pokud máte někde housované servery a chcete si dovolit klidnou a občerstvující dovolenou, tak stačí jediné, nechat servery housovat v DC6.cz. 

Zobrazit více

Napsali o DC6.cz

V Praze se otevírá další nové datové centrum. 

Zobrazit více

Napsali o nás

Greendata s.r.o. nabízí server-hostingové služby pod značkou Greenhousing a server-housingové služby pod značkou DC6.cz.  

Zobrazit více

Rack housing serverů nově i na druhé straně Vltavy v DC6.cz

DC6.cz je nové datacentrum se sídlem na Praze 6, které nabízí moderní způsob ukládání serverů. Je vybavené standardními technologiemi potřebnými pro housování zákaznických serverů a IT infrastruktury. Jeho výhodou je výjimečné postavení v západní části Prahy, kde představuje výhodné místo pro geografické služby nebo oddělené zálohy s krátkou dojezdovou vzdáleností z Prahy 5, 6 a 7. Kromě housingu technologií poskytuje DC6.cz i coworkingové prostory včetně zázemí pro prezentace a setkání.

Zobrazit více

Ovládla nás cenová anarchie, přiznává Greenhousing

Společnost Greendata ovládla cenová anarchie. Pro zákazníky teď bude všechno jednodušší. Noví zájemci o cloud hosting, serverhosting i rackhousing se v dubnu u Greenhousingu nemusí řídit ceníkem. Stačí jim pouze zažádat obchodní oddělení o kalkulaci a zbytek se vyřeší za ně. Jejich cena i sleva se bude odvíjet od požadované konfigurace, SLA, počtu IP adres dle požadavků zájemce na helpdesk. Navíc, čím více služeb si zákazník v dubnu objedná, tím méně peněz bude po zbytek kontraktu platit. Prostě anarchie.

Zobrazit více

Podporujeme vývoj mini vodní elektrárny

Patříte také mezi ty co rádi výletničí a kempují za využití technologií 21. století? Pokud ano a chcete případně např. 5USD podpořit vznik nového zeleného zdroje elektřiny, je dnešní příspěvek o mini-vodní elektrárně pro dobíjení drobného elektra v přírodě určen právě vám.

Zobrazit více