Objednat nyní

vyberte jazyk:

Letní Rackhousing bez zřizovacího poplatku

Pokud máte někde housované servery a chcete si dovolit klidnou a občerstvující dovolenou, tak stačí jediné, nechat servery housovat v DC6.cz. 

Zobrazit více

Napsali o DC6.cz

V Praze se otevírá další nové datové centrum. 

Zobrazit více

Napsali o nás

Greendata s.r.o. nabízí server-hostingové služby pod značkou Greenhousing a server-housingové služby pod značkou DC6.cz.  

Zobrazit více

Rack housing serverů nově i na druhé straně Vltavy v DC6.cz

DC6.cz je nové datacentrum se sídlem na Praze 6, které nabízí moderní způsob ukládání serverů. Je vybavené standardními technologiemi potřebnými pro housování zákaznických serverů a IT infrastruktury. Jeho výhodou je výjimečné postavení v západní části Prahy, kde představuje výhodné místo pro geografické služby nebo oddělené zálohy s krátkou dojezdovou vzdáleností z Prahy 5, 6 a 7. Kromě housingu technologií poskytuje DC6.cz i coworkingové prostory včetně zázemí pro prezentace a setkání.

Zobrazit více

Ovládla nás cenová anarchie, přiznává Greenhousing

Společnost Greendata ovládla cenová anarchie. Pro zákazníky teď bude všechno jednodušší. Noví zájemci o cloud hosting, serverhosting i rackhousing se v dubnu u Greenhousingu nemusí řídit ceníkem. Stačí jim pouze zažádat obchodní oddělení o kalkulaci a zbytek se vyřeší za ně. Jejich cena i sleva se bude odvíjet od požadované konfigurace, SLA, počtu IP adres dle požadavků zájemce na helpdesk. Navíc, čím více služeb si zákazník v dubnu objedná, tím méně peněz bude po zbytek kontraktu platit. Prostě anarchie.

Zobrazit více

Podporujeme vývoj mini vodní elektrárny

Patříte také mezi ty co rádi výletničí a kempují za využití technologií 21. století? Pokud ano a chcete případně např. 5USD podpořit vznik nového zeleného zdroje elektřiny, je dnešní příspěvek o mini-vodní elektrárně pro dobíjení drobného elektra v přírodě určen právě vám.

Zobrazit více

Březen, na klastr vlezem, doporučuje zákazníkům Greenhousing

Společnost Greendata vítá měsíc internetu po svém. Novým i stávajícím zákazníkům nyní nabízí 35% slevu na provoz služeb Failover, Cluster a Privátní Cloud na dobu čtyř měsíců. Služba je určena všem internetovým projektům, které jsou citlivější na výpadky a které tak kladou velký důraz na SLA (Service-Level Agreement), jež je u služby zajištěno smluvně ve výši  99,98 %. Další výhody nabídky jsou cena a bezpečnost. 

Zobrazit více

V únoru Greenhousing dubluje paměti i disky

Společnost Greendata, s obchodní značkou Greenhousing, dnes představuje svou únorovou nabídku. Ta je určena všem, kteří hledají spolehlivé server-hostingové řešení a chtějí významně ušetřit. Únorová nabídka totiž přináší v konfiguraci dvojnásobek pamětí, stejně tak i dublovaní disků či dvojitou diskovou kapacitu. Rozšíření je plně zdarma a na dvanáct měsíců.

Zobrazit více

Novoroční nabídka na serverhosting a rackhousing

Společnost Greendata, s obchodní značkou Greenhousing, dnes představuje svou novoroční nabídku, která je určena všem, kteří hledají serverhostingové nebo rackhousingové služby. Kromě celkové úspory v ní zákazník nalezne ještě mimořádnou dvacetiprocentní slevu na první tři měsíce provozu, možnost opožděného startu o dva měsíce, smlouvu na dobu neurčitou a garanci vrácení peněz.

Zobrazit více

PF2015

Greenhousing vám přeje, aby byl pro vás příští rok ještě zelenější a bohatší než byl rok 2014. 

Zobrazit více