Objednat nyní

vyberte jazyk:

DC6.cz s Czech-Server.cz nabízejí online housing od 1U

Zákazníci serverového prodejce Czech-Server.cz mohou využít mimořádnou nabídku, která jim ušetří čas i peníze. Své nově zakoupené servery o velikosti 1U a 2U si nyní mohou nechat zahousovat v datovém centru DC6.cz, které sídlí na stejné adrese jako serverový prodejce Czech-Server.cz. Nemusejí se tak o nic starat, celý housingový proces proběhne automaticky na základě jedné objednávky. Díky sloučení nákupu a housingu do jedné služby se zákazníkům zjednoduší i případný servis nebo rozšiřování CPU, pamětí či disků.

Zobrazit více

Přeneseme vás do cloudu

Společnost Greendata, v rámci služeb pod hlavičkou Greenhousing, nabízí krom serverhostingových služeb také složitější geografická cloudová řešení. A jak toho využít? Do konce září mají jednotlivci i firmy možnost získat zdarma vstupní konzultaci a nabídku na přenesení svého IT do cloudu.

Zobrazit více

Posílili jsme zálohy napájení datacentra

Dnes byl finálně ukončen projekt úprav hlavního jističe, instalace nových rozvaděčů a zapojování další UPS.

Zobrazit více

Informace k výpadku

Dnes v dopoledních hodinách došlo k omezení služeb DC6 a Greenhousing.cz.

Zobrazit více

Napsali o nás v ITBIZ

O tom, jak vypadá zabezpečení v různých datových centrech v praxi.

Zobrazit více

Narozeninová akce prodloužena

Na konci roku 2015 oslavila společnost Greendata své páté narozenin 

Zobrazit více

Ukládejte data spolehlivě, šetrně a hlavně levně

Nová nabídka je určena všem, kteří hledají střední nebo velká úložiště dat, souborů, e-mailů, streaming nebo ukládání videí či bezpečné prostředí pro zálohování projektů v rámci jiného datacentra. 

Zobrazit více

Greendata slaví pět let

Společnost Greendata v den oslav svých pátých narozenin představuje svou zvýhodněnou nabídku, která se váže na všechny hostingové i housingové programy.  Ke každé objednávce krom zvýhodnění navíc ještě malý dárek. 

Zobrazit více

Německo letos získá 33 % elektřiny z obnovitelných zdrojů

V průběhu času se tak německá energie získaná z obnovitelných zdrojů stává levnější než klasická “fosilní”.

Zobrazit více

DC6.cz a Czech-Server.cz představují online serverhousing

Zbrusu nový způsob housingu (nákup, uložení a provoz serveru) připravilo DC6.cz pro zákazníky serverového prodejce CZECH-SERVER.CZ. Tito zákazníci si v rámci objednávkového procesu můžou své nově zakoupené servery nechat zahousovat v rámci DC6.cz. Stejně bezprostředně jsou řešeny také případné reklamace nebo třeba rozšíření pamětí či disků. Nabídka je vhodná i pro nákup a provoz geograficky oddělených záložních serverů. 

Zobrazit více