Objednat nyní

vyberte jazyk:

Privátní cloudová nabídka

Firma Greendata přivítala měsíc internetu po svém. Novým i stávajícím zákazníkům nabízí 35% slevu na provoz služeb clusterů  a privátních cloudů po dobu čtyř měsíců. 

Zobrazit více

Novoroční akce

Novoroční akce plná výhod se připravuje. A už víme její datum. 

Zobrazit více

Provoz služeb během Vánoc

Společnost Greendata s.r.o. je i letos připravena zajistit hladký chod všech poskytovaných služeb provozu hostingových i housingových služeb. 

Zobrazit více

Slavíme sedmé narozeniny, veselme se

Greendata v den oslav svých sedmých narozenin představuje svou vánoční nabídku. Firma naděluje slevy a bonusy všem novým zákazníkům, kteří uzavřou smlouvu v období 15. 11. až 31. 12. 2017. Praktický dárek je pak určen všem, tedy nejen novým, ale i stávajícím zákazníkům a i těm, kteří se pouze zastaví na konzultaci Hybridních cloudových služeb Greenhousing a Amazon AWS.

Zobrazit více

Greendata v GDPR

A je to tu. Greendata prochází analýzou a připravuje se na to, aby nejen její servery Greenhousing.cz, ale i celé datacentrum DC6.cz bylo GDPR friendly.

Zobrazit více

S Datacentrem u lesa až do konce října 2017

Společnost Greendata prodlužuje akci a s ní kampaň "Datacentrum u lesa". Na všechny nové zájemce provozující IT služby čekají až do konce října 2017 ideální podmínky pro přechod do datacentra DC6.cz. Ať už s vlastním železem nebo bez něho.

Zobrazit více

Datacentrum u lesa

Společnost Greendata od druhé dekády září 2017 rozjíždí kampaň "Datacentrum u lesa". Na všechny nové zájemce provozující IT služby čekají až do konce září 2017 ideální podmínky pro přechod pod tuto zelenou IT firmu. Ať už s vlastním železem nebo bez něho. 

Zobrazit více

Letní cenová anarchie

Na konci léta ovládla společnost Greendata cenová anarchie. Zasáhla všechny poptávky i objednávky.

Zobrazit více

Internet věcí u Greenhousing.cz

Společnost Greendata se stala hrdým partnerem projektu Free IQRF cloud.

Zobrazit více

Green Fiction startuje

Společnost Greendata od druhé půlky května rozjíždí kampaň Green Fiction. Na všechny nové zájemce o cloud hosting, serverhosting i rackhousing čekají až do konce června 2017 zvýhodněné podmínky pro přechod pod tuto zelenou IT firmu. Reklamní spot a marketingová podpora se obrací zejména na IT profesionály se společenskou odpovědností, protože právě její představitelé patří k jejím nejčastějším zákazníkům.

Zobrazit více